BRENNA CUP 2016

V roce 2016 proběhl charitativní fotbalový turnaj ve prospěch Nadace Jakuba Voráčka.

Veškerý výnos ze vstupného, tomboly a prodeje předmětů putoval na konto nadace, a to v krásné částce 277 050 Kč. Díky večerní dražbě, která se uskutečnila v hotelu Kraví hora, se celková částka pro nadaci nakonec vyšplhala na neuvěřitelných 958 000 Kč! Děkujeme všem, kteří přišli a jakýmkoliv způsobem přispěli.

Velký obdiv patří samozřejmě všem hráčům, kteří na žhavém jižním slunci bojovali o pohár BRENNA CUP, a to proto, aby pomohli zlepšit životy pacientů s roztroušenou sklerózou. Vítěznému týmu HC KOMETA Brno gratulujeme stejně jako šťastnému výherci tomboly, který obdržel poukaz na letecký zájezd na řecký ostrov Rhodos od cestovní kanceláře BRENNA, která je hlavním partnerem turnaje.

Doufáme, že jste se dobře bavili a společně s námi se již těšíte na další ročník, který přinese řadu novinek, ale zůstaneme u osvědčených atrakcí… Hokejky budou hrát fotbal a stejně jako letos budeme i v 2. ročníku myslet na zábavu pro děti a zařadíme oblíbený sportovní pětiboj, z kterého si děti také odnesly spoustu pěkných dárků.

Napsali o nás:

  • iSport (Voráčkova nadace bojuje proti zákeřné nemoci. Hokejky v kopačkách bavily)

  • Extra.cz

  • Brněnský deník (Fotbal umí. Hokejisté Komety ovládli charitativní turnaj Brenna Cup)

  • NHLNEWS (Akce Hokejky v kopačkách vynesla Voráčkově nadaci téměř milion korun)

Česká televize iVysílání:

Pozvánka na 2. ročník BRENNA CUP: SOBOTA 24. 6. 2017 opět ve Velkých Pavlovicích

Turnaj se uskuteční v sobotu dne 24. 6. 2017 opět v areálu TJ SLAVOJ Velké Pavlovice a stejně jako letos nebudou chybět hvězdy NHL a EHL a jiné. Více informací budeme postupně přinášet zde na webu i na FCB.

   FB CK BRENNA

FOTOGALERIE 1. ROČNÍKU BRENNA CUP 2016

Fotoreportáž z 1. charitativního fotbalového turnaje BRENNA CUP ve Velkých Pavlovicích.